Yeni Casper Via V4 Özellikleri Fiyatı Kullanıcı Yorumları

28 Ocak 2014 Salı, 23:33

Casper bir çok bilgisayar modeli ile Türkiye piyasasında tanınan bir şirketti. Bilgisayarlardan sonra bir çok alanda yenilikler getiren Casper cep telefonu piyasasına da hızlı bir giriş yaptı. Yeni cep telefonunu olan Casper Via V4 görücüye çıkaran Casper şirketi görünüş açısından şimdiden kullanıcılarına farklılık yaratmaya başladı.

20140128 233318 Yeni Casper Via V4 Özellikleri Fiyatı Kullanıcı Yorumları
Casper Via V4 özelliklerine gelirsek;

  Kamera; ön 2 mp arka 13 mp sahip
  İşlemci: 4 çekirdek Turbo işlemci
  Hafıza:16 GB hafızası bulunmakta
  Pil gücü: 1800 Mah

En önemli özelliklerini sizler için sıralamak istiyorum. Samsung s4 modelinde okuma modülü olduğu gibi Casper Via V4 modelinde de bekleme seçeneği mevcut. Ekran, sen baktığın sürece açık kalır. kafanı çevirdiğinde, güç koruması devreye girer, ekran kararır.

Kulak tanıma Sistemi’de denilebilecek bir sistemdende bahsedilebilir. Çünkü rehberinizden kişiyi bulup kulağınıza götürdüğünüz zaman otomatik buldunuz kişiyi arıyor.

Şuanda satış fiyatı:1000 tl olarak ön görülüyor.

Gelen aramalar:

casper vıa v4 kullanıcı yorumları (25), casper nerede üretiliyor (4), casper telefon nerede üretiliyor (3), casper telefonları nerede üretiliyor (2), casper via kullanıcı yorumları (1), casper son çıkan via fiyatı (1), casper via v8 nerede üretiliyor (1), casperbilgisayar nerde üretiliyor (1)

Yorum

 1. via v4 yorumu

  7 Şubat 2014 at 00:40

  1000 tl altına akilli telefon mottosu öne sürseler de piyasada General Mobile Discovery varken, Huawei varken bu cihaza bu fiyatı vermek bonkörlük olur.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>