Küçük Ağa Dizisi

14 Şubat 2014 Cuma, 16:11

Yayın hayatına yeni başlamış olan bir dizi küçük ağa. Eğlenceli ve aksiyonu hiç eksik olmayan hikayeleri bize yansıtıyor. Annesi ve babası boşanma evresinde olan küçük bir çocuğun onların barışması için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Aynı zamanda başı da beladan kurtulmuyor. Kendisi oldukça haylaz ve zeki. Daha önce “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde oynayarak tüm ülkenin sevgisini kazanan, dizinin küçük Osman’ı Emir Berke Zincidi baş rolde oynuyor ve Mehmet Can’ı canlandırıyor. Ayrıca anne ve babasını canlandıran oyuncular, Birce Akay ve Sarp Levendoğlu.  Diğer karakterlerin de tamamen usta oyuncular tarafından oynandığı dizi de büyük başarı yakalandı.

Salı günleri, haberlerden sonra saat 20:00 da Kanal D’de yayınlanan dizi başta çocuklar olmak üzere herkesin ilgisini çekmiş durumda. İçinde kötü unsurlar barındırmayan, tam bir aile dizisi. Duygusallığının yanında komediye de doyacağınız dizi için mutlaka zamanınızı ayırmalısınız. Mehmet Can’ın babası Urfalı bir ağanın oğlu ve orada yetişmiş. Okumak için İstanbul’a geldiğinde ailesini karşısına alarak bir evlilik yapmış ve babası ile küsmüştür. Mehmet Can’ın annesi ise Jet sosyetenin birer üyeleri ve oldukça Avrupai bir yapıdalar. Arada ki kültür farkının da ilişkilere yansıması diziyi olduğundan daha düşündürücü ve eğlenceli yapıyor. Kadrosunda ünlü tiyatrocuları da barındıran dizi izlenmeye değer bir yapıda. Ailecek sıkılmadan izleyebilir, aile ilişkileri üzerine dersler çıkarabilirsiniz.

Küçük Ağa Dizisi 2 Küçük Ağa Dizisi

Gelen aramalar:

küçük ağa dizi anne anneyi kim oynuyor (2), küçük ağa dizi annesi (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>