2014 En Güzel Bayan Parfümleri

14 Kasım 2013 Perşembe, 01:49

Bayan parfümlerini sizler için araştırayım dedim işte en güzel parfümler;

Armani She
Armani She nilindik en hafif kokulu ve kalıcı olarak parfüm olarak bilinmektedir.İçinde bulunduğu karışımlar sayesinde kokunun hemen dağılmasını engeller ve kalıcı bir koku olarak kalır.

Giorgio Armani Gio
Parfümü sıktığınız zaman ilk akla gelen yaz,güneş,deniz gibi düşünceler dalabilirsiniz.Yaz esintisi havasıyla kalıcı hafif bir kokusu bulunmaktadır.

Davidoff Cool Water
Yıllardır birçok bayanın vazgeçilmez kokusu olmuştur.Karadut çiçekleri,yasemin ve gül kokusu barındıran,ananas ve meyvelerler harmanlanmış kalıcı bir kokuya sahiptir.

CK One Summer
Ağır kokulardan hoşlanmayanlar için piyasaya az sayıda sürülen bu parfüm kadın ve erkeklere hitap etmektedir.Misket limonu,yeşil elma,nane,biberiye,bergamot,deniz suyu ve nilüfer çiçeği ile harmanlanmış güzel ve hafif bir kokudur.

Gelen aramalar:

gzel bayan (14), hafif kokulu bayan parfümleri (2), en güzel kokulu bayan parfümleri (2), en güzel armani parfümü (1), en güzel bayan parfümleri yorumları (1), dp parfüm en güzel bayan kokusu (1), en güzel parfümler bayan (1), en güzel parfümler bayan 2014 (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>